YouTube Facebook

 

XXX – lecie zespołu PROMYCZKI DOBRA

ważne dla wszystkich należących w latach 1992 – 2022

 

 

Przewidywany program obchodów jubileuszowych 29 maja 2022 roku

15.00 – pamiątkowe zdjęcie na sądeckim rynku

16.00 – uroczysta msza św. z udziałem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża

18.00 – Koncert JUBILEUSZOWY w Sądeckim Amfiteatrze w Parku Strzeleckim (wstęp biletowany)

20.00 – spotkanie przy torcie jubileuszowym

 

PARTNER WYDARZENIA:

 

 

Kochane Promyczki Dobra!

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie pokolenia dzieci śpiewających w zespole od 1992 roku do chwili obecnej – oczywiście z całymi rodzinami, miejsca dla nikogo nie zabraknie. Bardzo prosimy jednak o wcześniejszy kontakt, żeby można było JUBILEUSZ, a szczególnie koncert, jak najlepiej przygotować. Powyżej przedstawiamy ramowy program i terminy spotkań dla osób które chcą się bardziej zaangażować w organizację JUBILEUSZU. Ponieważ dochodzą do nas „echa”, że niektóre Promyczki mają duże osiągnięcia w różnych dziedzinach, czekamy też na wasze propozycje, jak można jeszcze atrakcyjniej zorganizować nasze świętowanie.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w Koncert JUBILEUSZOWY, który odbędzie się w Sądeckim Amfiteatrze w Parku Strzeleckim. Chcemy, aby na scenie pojawiła się jak największa liczba Promyczków z różnych pokoleń, ale chcemy także zaprosić kilku gości specjalnych – gwiazdy estrady, z którymi zespół się spotykał.

Żeby jak najlepiej przygotować się do występów przewidujemy dla osób które chcą pojawić się na scenie dwie próby:
27.05, godz. 17.00 (piątek) i 29.05 godz.10.00 (niedziela).

Osoby, które chcą zgłosić swój udział w spotkaniu jubileuszowym proszę o przesłanie meila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem lat w których należały do zespołu (w przybliżeniu – zakładamy, że osoby odchodziły z zespołu kończąc klasę ósmą lub trzecią gimnazjum).

Zapewniamy w specjalnym sektorze bilety dla wszystkich ABSOLWENTÓW z listy poniżej oraz ich najbliższych (współmałżonków i dzieci). Bilety będą dostępne od 5 kwietnia w siedzibie Wydawnictwa PROMYCZEK, a w instytucjach kultury oraz w sądeckich parafiach od 1 maja.

 

Osoby, które już włączyły się w organizację jubileuszu:

Katarzyna Rogal – współpraca przy scenariuszu koncertu
Magdalena Kaleta – przygotowanie informacji na stronę internetową i media społecznościowe
Oliwia Bober – przygotowanie zaproszenia 

Maciej Karpiel – przygotowanie materiałów archiwalnych
Karol Majkrzak – pomoc przy obsłudze technicznej koncertu

 

 

W sprawie biletów i udziału w koncercie można się też kontaktować z następującymi osobami z poszczególnych przedziałów czasowych:

Lata: 1992 – 1998:  Ala Biel, Beata Kasprzyk (obecnie: Oleszczyk), Urszula Mizera (obecnie: Bodziony), Natalia Szkarłat, Monika Pogwizd.
Lata: 1999 – 2006:  Anna Bogacz (obecnie: Wojakowska), Beata Bogacz (obecnie: Baran), Agata Karpiel (obecnie: Mróz), Zuzanna Pajor (obecnie: Leśniak), Judyta Skowron (obecnie: Pasiut)
Lata 2007 – 2015:  Bulanda Aneta, Magdalena Kaleta, Sara Kociołek, Kornakiewicz Jakub, Katarzyna Rogal, Szlag Daniel.

 

LISTA ABSOLWENTÓW 1992-2021  (pdf)

 

 

 

 

       

  

 

Nasi przyjaciele