YouTube Facebook

Repertuar zespołu jest bardzo szeroki, co sprawia, że zespół cieszy się bardzo dużą popularnością. Mimo, że zespół nie posiada menadżera i nie reklamuje się, jak to jest w zwyczaju wielu grup artystycznych, zespół bardzo często koncertuje uświetniając zarówno uroczystości liturgiczne i plenerowe imprezy familijne.

Najchętniej występujemy w plenerze śpiewając radosne, rytmiczne i zachęcające do zabawy piosenki Joachima Mencla z płyt: Kogo Pan Bóg kocha, Promyczki Dobra przedszkolakom. Do tych piosenek ostatnio dochodzą kompozycje Dariusza Janusa promujące serię filmów AUREOLA – od Stanisława do Karola.

Posłuchaj

Ponieważ zespół często łączy swoje koncerty z uczestnictwem we mszy św. podczas liturgii wykonuje w jedno lub dwugłosie kompozycje Piotra Pałki (CD – Przymnóż nam wiary) lub tradycyjne pieśni liturgiczne. Wielką popularnością cieszy się również śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia – melodia zamówiona dla zespołu u Piotra Pałki specjalnie z okazji Roku Miłosierdzia.

Posłuchaj

W czasie uroczystości związanych z Janem Pawłem II zespół prezentuje „Ulubione piosenki Jana Pawła II”, które znane są chociażby z programu TVP „Od przedszkola do Opola”.

Podczas koncertów zespół zaprasza uczestników do wspólnego wychwalania Boga śpiewem i radosnymi pląsami.

Posłuchaj

W najnowszym repertuarze pojawiła się piosenka: „Przyjdź, Panie, ze swą łaską i miłosierdziem” nawiązująca do „Modlitwy 5 palców papieża Franciszka”, którą zespół przygotował specjalnie na pożegnanie papieża Franciszka na lotnisku w Krakowie - Balicach w 2016 roku.

Nasi przyjaciele